PIC18LF46K42-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF46K42-I/ML Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF46K42-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42-I/ML.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF46K42-I/ML Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 51864 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF46K42-I/ML.pdf2.PIC18LF46K42-I/ML.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 44-QFN (8x8)
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 44-VQFN Exposed Pad
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 36 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)