PIC18LF46K42-E/P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM,
Φύλλα δεδομένων: 1.PIC18LF46K42-E/P.pdf2.PIC18LF46K42-E/P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PIC18LF46K42-E/P Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 64KB FLASH, 4KB RAM, 1KB EEPROM, Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39772 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PIC18LF46K42-E/P.pdf2.PIC18LF46K42-E/P.pdf
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 40-PDIP
Ταχύτητα 64MHz Σειρά PIC® XLP™ 18K
RAM Μέγεθος 4K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 36 Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
EEPROM Μέγεθος 1K x 8 Λεπτομερής περιγραφή PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 64KB (64K x 8) FLASH 40-PDIP