MX575ABA50M0000-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ULTRA LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA
Φύλλα δεδομένων: MX575ABA50M0000-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX575ABA50M0000-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 6007 pcs Φύλλο δεδομένων MX575ABA50M0000-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά MX55
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα MX575ABA50M0000-CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 50MHz Λεπτομερής περιγραφή 50MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή Crystal Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MX575ABB100M000
MX575ABB100M000
Περιγραφή: 100MHZ LVDS
Σε απόθεμα: 5906 pcs
Κατεβάστε: MX575ABB100M000.pdf
RFQ
MX575ABB100M000-TR
MX575ABB100M000-TR
Περιγραφή: 100MHZ LVDS
Σε απόθεμα: 4671 pcs
Κατεβάστε: MX575ABB100M000-TR.pdf
RFQ
MX575ABA50M0000
MX575ABA50M0000
Περιγραφή: OSC XO 50.0000MHZ LVPECL SMD