MX575ABA200M000-TR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: MX575ABA200M000-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX575ABA200M000-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3978 pcs Φύλλο δεδομένων MX575ABA200M000-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά MX55
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 200MHz
Λεπτομερής περιγραφή 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120mA