MX575ABB100M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 100MHZ LVDS
Φύλλα δεδομένων: MX575ABB100M000-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX575ABB100M000-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή 100MHZ LVDS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4671 pcs Φύλλο δεδομένων MX575ABB100M000-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά MX57
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 100MHz
Λεπτομερής περιγραφή 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 90mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή Crystal
Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MX575ABB100M000
MX575ABB100M000
Περιγραφή: 100MHZ LVDS