MX575ABA150M000-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX575ABA150M000-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSCILLATOR SMD
Φύλλα δεδομένων: MX575ABA150M000-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MX575ABA150M000-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Διαθέσιμη ποσότητα 4842 pcs Φύλλο δεδομένων MX575ABA150M000-TR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.63 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά MX57
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
MX575ABA150M000 TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 150MHz Λεπτομερής περιγραφή 150MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -