MIC5363-3.3YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5363-3.3YMT-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5363-3.3YMT-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5363-3.3YMT-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 300MA 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 211177 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5363-3.3YMT-T5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TMLF® (1.2x1.2) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-4053-2
MIC5363-3.3YMT T5
MIC536333YMTT5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 70µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 53µA
Τρέχουσες - εξόδου 300mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable