MIC5363-1.2YMT-T5
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5363-1.2YMT-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.2V 0.3A 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5363-1.2YMT-T5.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5363-1.2YMT-T5 Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 1.2V 0.3A 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5821 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5363-1.2YMT-T5.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 325mA Τάση - Είσοδος 2.5 V ~ 5.5 V
Τάσης - Ανάλυση 6-TMLF® (1.2x1.2) Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 300mA
Πόλωση 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® Άλλα ονόματα 1611-MIC5363-1.2YMT-T5DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5363-1.2YMT-T5 Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.2V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Περιγραφή IC REG LDO 1.2V 0.3A 6TMLF
Τρέχουσες - εξόδου 1.2V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1