MIC5363-2.8YMT-T5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5363-2.8YMT-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF
Φύλλα δεδομένων: MIC5363-2.8YMT-T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5363-2.8YMT-T5 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6TMLF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 198204 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5363-2.8YMT-T5.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.38V @ 300mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TMLF® (1.2x1.2) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 70dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-4052-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-TMLF® (1.2x1.2) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 70µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 53µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA