MIC5247-1.6YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.6YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.6V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5247-1.6YM5-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5247-1.6YM5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.6V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164884 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5247-1.6YM5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.6V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MIC5247-1.6YM5 TR
MIC5247-1.6YM5 TR-ND
MIC5247-1.6YM5TR
MIC5247-1.6YM5TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.6V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable