MIC5247-1.85YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.85YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5247-1.85YM5-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5247-1.85YM5-TR Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LIN 1.85V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170732 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5247-1.85YM5-TR.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.15V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.85V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB (1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 576-2793-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA