MIC5247-1.5YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5247-1.5YM5-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MIC5247-1.5YM5-TR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MIC5247-1.5YM5-TR Κατασκευαστής Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5035 pcs Φύλλο δεδομένων MIC5247-1.5YM5-TR.pdf
Τάση / ρεύμα - Υλοποίηση 1 160mA Τάση - Είσοδος 2.7 V ~ 6 V
Τάσης - Ανάλυση SOT-23-5 Σειρά -
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® ρυθμιστής Τοπολογία 150mA
Πόλωση SC-74A, SOT-753 Άλλα ονόματα 1611-MIC5247-1.5YM5-DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 0.15V @ 150mA
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MIC5247-1.5YM5-TR Συχνότητα - Αλλαγή Positive Fixed
Διευρυμένη περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 0.15A SOT23-5
Τρέχουσες - εξόδου 1.5V Τρέχουσες - Όριο (Min) 1
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MIC5247-1.5YM5-TR
MIC5247-1.5YM5-TR
Κατασκευαστές: Microchip Technology