MCP1710T-42I/LZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 4.2V 100MA 8VDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP1710T-42I/LZ.pdf2.MCP1710T-42I/LZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1710T-42I/LZ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 4.2V 100MA 8VDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4821 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP1710T-42I/LZ.pdf2.MCP1710T-42I/LZ.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 4.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VDFN (2x2) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VFDFN Exposed Pad PSRR 22dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MCP1710T-42I/LZ-ND
MCP1710T-42I/LZTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 100mA 8-VDFN (2x2) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 20nA
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable