MCP1711T-12I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1711T-12I/OT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5
Φύλλα δεδομένων: MCP1711T-12I/OT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1711T-12I/OT Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214925 pcs Φύλλο δεδομένων MCP1711T-12I/OT.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1.93V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 6V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5 Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753 PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MCP1711T-12I/OTTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 1.80µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 1.27µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable