MCP1710T-15I/LZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 1.5V 200MA 8VDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MCP1710T-15I/LZ.pdf2.MCP1710T-15I/LZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCP1710T-15I/LZ Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 200MA 8VDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5859 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MCP1710T-15I/LZ.pdf2.MCP1710T-15I/LZ.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.45V @ 200mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-VDFN (2x2) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VFDFN Exposed Pad PSRR 22dB (100Hz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 200mA 8-VDFN (2x2)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 20nA Τρέχουσες - εξόδου 200mA