DSC1121BM2-016.0000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1121BM2-016.0000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121BM2-016.0000 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5303 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1121BM2-016.0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 16MHz Λεπτομερής περιγραφή 16MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA
Βασικό συντονιστή MEMS Απόλυτη εμβέλεια (APR) -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSC1121BM1-100.0000
DSC1121BM1-100.0000
Περιγραφή: OSC MEMS 100.0000MHZ CMOS SMD
Σε απόθεμα: 84073 pcs
Κατεβάστε: DSC1121BM1-100.0000.pdf
RFQ
Σε απόθεμα: 4819 pcs
Κατεβάστε: DSC1121BM2-030.0000.pdf
RFQ
DSC1121BM2-016.0000T
DSC1121BM2-016.0000T
Περιγραφή: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD