DSC1121BM2-007.3728
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1121BM2-007.3728 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.DSC1121BM2-007.3728.pdf2.DSC1121BM2-007.3728.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121BM2-007.3728 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6020 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DSC1121BM2-007.3728.pdf2.DSC1121BM2-007.3728.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα AEC-Q100 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm Συχνότητα 7.3728MHz
Λεπτομερής περιγραφή 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA Βασικό συντονιστή MEMS