DSC1121BM2-025.0000T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Φύλλα δεδομένων: DSC1121BM2-025.0000T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSC1121BM2-025.0000T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5416 pcs Φύλλο δεδομένων DSC1121BM2-025.0000T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.25 V ~ 3.6 V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά DSC1121
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή CMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 35mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 22mA