AT24C01A-10TSU-1.8-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C01A-10TSU-1.8-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C01A-10TSU-1.8-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5091 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C01A-10TSU-1.8-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Αλλα ονόματα AT24C01A-10TSU-1.8 SL383
AT24C01A-10TSU-1.8 SL383-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8) Διασύνδεση μνήμης I²C
Μορφή μνήμης EEPROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Συχνότητα ρολογιού 400kHz