AT24C01A-10TI-1.8-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT24C01A-10TI-1.8-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C01A-10TI-1.8-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4471 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C01A-10TI-1.8-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V