AT24C01A-10TU-2.7-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8TSSOP
Φύλλα δεδομένων: AT24C01A-10TU-2.7-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C01A-10TU-2.7-T Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4687 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C01A-10TU-2.7-T.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V