AT24C01A-10SU-1.8
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC
Φύλλα δεδομένων: AT24C01A-10SU-1.8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AT24C01A-10SU-1.8 Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC EEPROM 1K I2C 400KHZ 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4867 pcs Φύλλο δεδομένων AT24C01A-10SU-1.8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page 5ms Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 5.5 V
Τεχνολογία EEPROM Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Μέγεθος μνήμης 1Kb (128 x 8)
Διασύνδεση μνήμης I²C Μορφή μνήμης EEPROM
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή EEPROM Memory IC 1Kb (128 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC
Συχνότητα ρολογιού 400kHz Αριθμός μέρους βάσης AT24C01
Χρόνος πρόσβασης 900ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AT24C01A-10SI-2.7
AT24C01A-10SI-2.7
Σε απόθεμα: 4548 pcs
Κατεβάστε: AT24C01A-10SI-2.7.pdf
RFQ
AT24C01A-10SI-2.7-T
AT24C01A-10SI-2.7-T
Σε απόθεμα: 5403 pcs
Κατεβάστε: AT24C01A-10SI-2.7-T.pdf
RFQ
AT24C01A-10SU-1.8-T
AT24C01A-10SU-1.8-T