MAX6334UR21D1+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR21D1+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.10V SOT-143
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6334UR21D1+T.pdf2.MAX6334UR21D1+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6334UR21D1+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.10V SOT-143 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5447 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6334UR21D1+T.pdf2.MAX6334UR21D1+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.1V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 1 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)