MAX6334UR23D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR23D3+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.30V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6334UR23D3+T.pdf2.MAX6334UR23D3+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6334UR23D3+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.30V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42154 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6334UR23D3+T.pdf2.MAX6334UR23D3+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.3V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Αλλα ονόματα MAX6334UR23D3+
MAX6334UR23D3+TTR
MAX6334UR23D3+TTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός μέρους βάσης MAX6334
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6334UR22D3-T
MAX6334UR22D3-T
Περιγραφή: IC MPU LV 2.20V 100MS SOT23-3
Σε απόθεμα: 5335 pcs
Κατεβάστε: MAX6334UR22D3-T.pdf
RFQ
MAX6335US16D3-T
MAX6335US16D3-T
Περιγραφή: IC MPU LV 1.60V 100MS SOT143-4
Σε απόθεμα: 5542 pcs
Κατεβάστε: MAX6335US16D3-T.pdf
RFQ
MAX6334UR23D3-T
MAX6334UR23D3-T
Περιγραφή: IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3