MAX6334UR18D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR18D3+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6334UR18D3+T.pdf2.MAX6334UR18D3+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6334UR18D3+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4989 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6334UR18D3+T.pdf2.MAX6334UR18D3+T.pdf
Τάσης - Όριο 1.8V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6334UR20D3+
MAX6334UR20D3+
Περιγραφή: IC MPU LV 2.00V 100MS SOT23-3
Σε απόθεμα: 42618 pcs
Κατεβάστε: MAX6334UR20D3+.pdf
RFQ
MAX6334UR20D3+T
MAX6334UR20D3+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 2.00V SOT23-3
Σε απόθεμα: 73660 pcs
Κατεβάστε: MAX6334UR20D3+T.pdf
RFQ
MAX6334UR18D3+
MAX6334UR18D3+
Κατεβάστε: MAX6334UR18D3+.pdf
MAX6334UR18D3-T
MAX6334UR18D3-T
Περιγραφή: IC MPU LV 1.80V 100MS SOT23-3