MAX6334UR16D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR16D2+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6334UR16D2+T.pdf2.MAX6334UR16D2+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6334UR16D2+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 1.60V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71939 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6334UR16D2+T.pdf2.MAX6334UR16D2+T.pdf
Τάσης - Όριο 1.6V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 20 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Open Drain or Open Collector Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Αριθμός μέρους βάσης MAX6334
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MAX6333UR25D3+T
MAX6333UR25D3+T
Περιγραφή: IC MPU/RESET CIRC 2.50V SOT23-3
Σε απόθεμα: 5649 pcs
Κατεβάστε: MAX6333UR25D3+T.pdf
RFQ
Περιγραφή: IC MPU LV 2.50V 100MS SOT23-3
Κατεβάστε: MAX6333UR25D3-T.pdf
RFQ
MAX6334UR16D2-T
MAX6334UR16D2-T
Περιγραφή: IC MPU LV 1.60V 20MS SOT23-3