MAX6333UR25D3-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6333UR25D3-T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU LV 2.50V 100MS SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6333UR25D3-T.pdf2.MAX6333UR25D3-T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6333UR25D3-T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU LV 2.50V 100MS SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5041 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6333UR25D3-T.pdf2.MAX6333UR25D3-T.pdf
Τάσης - Όριο 2.5V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)