MAX6333UR24D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6333UR24D3+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC MPU/RESET CIRC 2.40V SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX6333UR24D3+T.pdf2.MAX6333UR24D3+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX6333UR24D3+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC MPU/RESET CIRC 2.40V SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38592 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX6333UR24D3+T.pdf2.MAX6333UR24D3+T.pdf
Τάσης - Όριο 2.4V Τύπος Simple Reset/Power-On Reset
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 Σειρά -
Επαναφορά Timeout 100 ms Minimum Επαναφορά Active Low
Συσκευασία Strip Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Παραγωγή Push-Pull, Totem Pole Αλλα ονόματα MAX6333UR24D3+
MAX6333UR24D3+TCT
MAX6333UR24D3+TCT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Τάσεις Παρακολούθηση 1