MAX4837ETT33BD3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4837ETT33BD3+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX4837ETT33BD3+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 88259 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX4837ETT33BD3+T.pdf2.MAX4837ETT33BD3+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.33V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TDFN-EP (3x3) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα MAX4837ETT33BD3+TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TDFN-EP (3x3) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Reset, Soft Start