MAX4836ETT33C+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4836ETT33C+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX4836ETT33C+T.pdf2.MAX4836ETT33C+T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX4836ETT33C+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69811 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX4836ETT33C+T.pdf2.MAX4836ETT33C+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.33V @ 500mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TDFN-EP (3x3) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα MAX4836ETT33C+
MAX4836ETT33C+TTR
MAX4836ETT33C+TTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-TDFN-EP (3x3) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Soft Start