MAX4832ETT33C+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4832ETT33C+T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Maxim Integrated
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 100MA 6TDFN
Φύλλα δεδομένων: 1.MAX4832ETT33C+T.pdf2.MAX4832ETT33C+T.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MAX4832ETT33C+T Κατασκευαστής Maxim Integrated
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA 6TDFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5555 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MAX4832ETT33C+T.pdf2.MAX4832ETT33C+T.pdf
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.13V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-TDFN-EP (3x3) Σειρά -
Συσκευασία / υπόθεση 6-WDFN Exposed Pad PSRR -
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 6-TDFN-EP (3x3)
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 100mA