SBS12M0PC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBS12M0PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SBS12M0PC
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC IND 9-12V TH
Φύλλα δεδομένων: SBS12M0PC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBS12M0PC
Αριθμός εξαρτήματος SBS12M0PC Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 5968 pcs Φύλλο δεδομένων SBS12M0PC.pdf
Εύρος τάσης 9 ~ 12V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Magnetic Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.750" Dia (44.45mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα Medical Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 458-1418
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Single Tone
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα 2.075kHz Διάρκεια -
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 300mA 2.075kHz 95dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια 300mA εγκρίσεις cUL, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SBS12LMMEPC
SBS12LMMEPC
Σε απόθεμα: 5383 pcs
Κατεβάστε: SBS12LMMEPC.pdf
RFQ
SBS12LMMPPC
SBS12LMMPPC
Σε απόθεμα: 5132 pcs
Κατεβάστε: SBS12LMMPPC.pdf
RFQ
SBS24 REG
SBS24 REG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 40V 2A ABS