SBS12LMMXPC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBS12LMMXPC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC IND 9-12V TH
Φύλλα δεδομένων: SBS12LMMXPC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBS12LMMXPC
Αριθμός εξαρτήματος SBS12LMMXPC Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 5615 pcs Φύλλο δεδομένων SBS12LMMXPC.pdf
Εύρος τάσης 9 ~ 12V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Magnetic Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.750" Dia (44.45mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα Medical Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 458-1416
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Pin Selectable
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα 2.075kHz Διάρκεια Variable
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 40 ~ 200mA 2.075kHz 95dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια 40 ~ 200mA εγκρίσεις cUL, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SBS12LMMPPC
SBS12LMMPPC
Σε απόθεμα: 5132 pcs
Κατεβάστε: SBS12LMMPPC.pdf
RFQ
SBS2
SBS2
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: SEN PROX MAG RECT BISTABLE
Σε απόθεμα: 714 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SBS12LMMVPC
SBS12LMMVPC
Σε απόθεμα: 6128 pcs
Κατεβάστε: SBS12LMMVPC.pdf
SBS24 RGG
SBS24 RGG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 40V 2A ABS
Κατεβάστε: SBS24 RGG.pdf
SBS24 REG
SBS24 REG