SBS12LMMEPC
Mallory Sonalert ProductsMallory Sonalert Products
SBS12LMMEPC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή προϊόντος AUDIO MAGNETIC IND 9-12V TH
Φύλλα δεδομένων: SBS12LMMEPC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SBS12LMMEPC
Αριθμός εξαρτήματος SBS12LMMEPC Κατασκευαστής Mallory Sonalert Products
Διαθέσιμη ποσότητα 5383 pcs Φύλλο δεδομένων SBS12LMMEPC.pdf
Εύρος τάσης 9 ~ 12V Λήξη PC Pins
Τεχνολογία Magnetic Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 95dB @ 9V, 10cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.750" Dia (44.45mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα Medical Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 458-1412
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 65°C Τρόπος λειτουργίας Pin Selectable
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου DC Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Συχνότητα 2.075kHz Διάρκεια Variable
κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Magnetic 40 ~ 200mA 2.075kHz 95dB @ 9V, 10cm Through Hole PC Pins
Τρέχουσες - Προμήθεια 40 ~ 200mA εγκρίσεις cUL, UL