MP2013AGQ-33-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8QFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2013AGQ-33-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8QFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77464 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.85V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-QFN (3x3) Σειρά -
Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad PSRR 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz)
Τύπος εξόδου Fixed Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 1589-1065-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-QFN (3x3)
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable