MP2013AGQ-18-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 40V 150MA LOW QUIESCENT CURRENT
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2013AGQ-18-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή 40V 150MA LOW QUIESCENT CURRENT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103198 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.95V @ 100mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.8V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
PSRR 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA