MP2013AGQ-25-P
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC REG LINEAR 2.5V 150MA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MP2013AGQ-25-P Κατασκευαστής MPS (Monolithic Power Systems)
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 150MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96381 pcs Φύλλο δεδομένων
Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.9V @ 150mA Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάσης - εξόδου (Max) - Τάση - Εισόδου (Max) 40V
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
PSRR 58dB ~ 41dB (100Hz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 150mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 50µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 10µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable