PB-120P-54P
MEAN WELLMEAN WELL
PB-120P-54P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A
Φύλλα δεδομένων: PB-120P-54P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-120P-54P
Αριθμός εξαρτήματος PB-120P-54P Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2759 pcs Φύλλο δεδομένων PB-120P-54P.pdf
Βάρος 1240g Τάση - Ονομαστική 55.2V
Τάση - Είσοδος 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Στυλ λήξης Rectangular Connector Μέγεθος / Διαστάσεις 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
Σειρά PB-120 Ισχύς - Max 121.44W
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 45°C Αριθμό των κυττάρων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame Battery Charger 55.2V 2.2A 54V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 2.2A Χημεία μπαταρίας Lead Acid
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 54V εγκρίσεις CB, CE, cULus, GS