PB-120P-13P
MEAN WELLMEAN WELL
PB-120P-13P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 13.8V 7.2A
Φύλλα δεδομένων: PB-120P-13P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-120P-13P
Αριθμός εξαρτήματος PB-120P-13P Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 13.8V 7.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2436 pcs Φύλλο δεδομένων PB-120P-13P.pdf
Βάρος 1240g Τάση - Ονομαστική 13.8V
Τάση - Είσοδος 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Στυλ λήξης Rectangular Connector Μέγεθος / Διαστάσεις 5.67" L x 3.54" W x 1.30" H (144.0mm x 90.0mm x 33.0mm)
Σειρά PB-120 Ισχύς - Max 99.36W
Αλλα ονόματα 1866-5377
PB-120P-13P-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 45°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή Open Frame Battery Charger 13.8V 7.2A 12V
Χρόνος φόρτισης - Φορτίστε Τρέχουσα - Max 7.2A
Χημεία μπαταρίας Lead Acid Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 12V