PB-120P-54C
MEAN WELLMEAN WELL
PB-120P-54C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: MEAN WELL
Περιγραφή προϊόντος BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A
Φύλλα δεδομένων: PB-120P-54C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PB-120P-54C
Αριθμός εξαρτήματος PB-120P-54C Κατασκευαστής MEAN WELL
Περιγραφή BATT CHRGR LEAD ACID 55.2V 2.2A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2236 pcs Φύλλο δεδομένων PB-120P-54C.pdf
Βάρος 1240g Τάση - Ονομαστική 55.2V
Τάση - Είσοδος 88 ~ 132 VAC, 176 ~ 264 VAC Τύπος Enclosed
Στυλ λήξης DIN, 3 Pin Μέγεθος / Διαστάσεις 7.09" L x 3.78" W x 1.93" H (180.0mm x 96.0mm x 49.0mm)
Σειρά PB-120 Ισχύς - Max 121.44W
Αλλα ονόματα 1866-3725
PB-120P-54C-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 45°C
Αριθμό των κυττάρων 1 τοποθέτηση Τύπος Desktop
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά LED Indicator
Λεπτομερής περιγραφή Enclosed Battery Charger 55.2V 2.2A 54V Χρόνος φόρτισης -
Φορτίστε Τρέχουσα - Max 2.2A Χημεία μπαταρίας Lead Acid
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος 54V εγκρίσεις CB, CE, cULus, GS