SST-90-WDLS-F11-N2150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-F11-N2150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Luminus Devices
Περιγραφή προϊόντος BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Φύλλα δεδομένων: SST-90-WDLS-F11-N2150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST-90-WDLS-F11-N2150 Κατασκευαστής Luminus Devices
Διαθέσιμη ποσότητα 3094 pcs Φύλλο δεδομένων SST-90-WDLS-F11-N2150.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.25V
Οπτική γωνία 100° Τύπος Chip On Board (COB)
Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C Μέγεθος / Διαστάσεις 11.00mm L x 10.00mm W
Σειρά SST-90 Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 90 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) 8.00mm Diameter
Τύπος φακού Domed Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.40mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 925 lm (900 lm ~ 950 lm)
Τρέχουσες - Test 3.15A Τρέχουσες - Max 9A