SST-90-WDLS-F11-K3150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-F11-K3150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Luminus Devices
Περιγραφή προϊόντος BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Φύλλα δεδομένων: SST-90-WDLS-F11-K3150.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST-90-WDLS-F11-K3150 Κατασκευαστής Luminus Devices
Διαθέσιμη ποσότητα 5477 pcs Φύλλο δεδομένων SST-90-WDLS-F11-K3150.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.25V
Οπτική γωνία 100° Τύπος Chip On Board (COB)
Θερμοκρασία - Δοκιμή - Μέγεθος / Διαστάσεις 11.00mm L x 10.00mm W
Σειρά SST-90 Συσκευασία Tray
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test -
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) 8.00mm Diameter Τύπος φακού Domed
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 5.40mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 White, Cool Square Τρέχουσες - Test 3.15A
Τρέχουσες - Max 9A Διαμόρφωση Square