SST-90-WDLS-T11-N3150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-T11-N3150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Luminus Devices
Περιγραφή προϊόντος BIG CHIP LED HB MOD 950LM WHT
Φύλλα δεδομένων: SST-90-WDLS-T11-N3150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SST-90-WDLS-T11-N3150 Κατασκευαστής Luminus Devices
Διαθέσιμη ποσότητα 3641 pcs Φύλλο δεδομένων SST-90-WDLS-T11-N3150.pdf
μήκος κύματος - Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 3.25V
Οπτική γωνία 100° Τύπος Chip On Board (COB)
Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C Μέγεθος / Διαστάσεις 11.00mm L x 10.00mm W
Σειρά SST-90 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 95 lm/W Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) 8.00mm Diameter
Τύπος φακού Domed Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος 5.40mm Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 975 lm (950 lm ~ 1000 lm)
Τρέχουσες - Test 3.15A Τρέχουσες - Max 9A