OTX-418-HH-KF1-HT
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF1-HT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος XMITTER KEYFOB 418MHZ 1 BUTTON
Φύλλα δεδομένων: OTX-418-HH-KF1-HT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTX-418-HH-KF1-HT Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή XMITTER KEYFOB 418MHZ 1 BUTTON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4879 pcs Φύλλο δεδομένων OTX-418-HH-KF1-HT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Σειρά -
ευαισθησία - Ισχύς - εξόδου -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ASK, OOK
διασύνδεση Handheld, 1 Button Λειτουργία Transmitter
Συχνότητα 418MHz Χαρακτηριστικά 1 Button, 750 ft. Operating Distance
Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 1 Button Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) -