OTX-418-HH-KF2-MS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-418-HH-KF2-MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON
Φύλλα δεδομένων: OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTX-418-HH-KF2-MS Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή XMITTER KEYFOB 418MHZ 2 BUTTON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3992 pcs Φύλλο δεδομένων OTX-418-HH-KF2-MS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Σειρά -
ευαισθησία - Ισχύς - εξόδου -
Αλλα ονόματα Q2683520A Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ASK, OOK Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση Handheld, 2 Button
Λειτουργία Transmitter Συχνότητα 418MHz
Χαρακτηριστικά 2 Buttons, 750 ft. Operating Distance Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter 418MHz ASK, OOK Handheld, 2 Button