OTX-315-HH-LR8-MS
Linx TechnologiesLinx Technologies
OTX-315-HH-LR8-MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος REMOTE CONTROL TX MS 315MHZ 8BTN
Φύλλα δεδομένων: 1.OTX-315-HH-LR8-MS.pdf2.OTX-315-HH-LR8-MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος OTX-315-HH-LR8-MS Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή REMOTE CONTROL TX MS 315MHZ 8BTN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2300 pcs Φύλλο δεδομένων 1.OTX-315-HH-LR8-MS.pdf2.OTX-315-HH-LR8-MS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.1 V ~ 3.6 V Σειρά -
ευαισθησία - Ισχύς - εξόδου -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Διαφοροποίηση ή πρωτόκολλο ASK, OOK
διασύνδεση Handheld, 8 Button Λειτουργία Transmitter
Συχνότητα 315MHz Χαρακτηριστικά 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance
Λεπτομερής περιγραφή RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) -