ANT-2.4-YG6-N
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-YG6-N Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ YAGI N FEM BRKT MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-2.4-YG6-N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ANT-2.4-YG6-N
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-YG6-N Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ YAGI N FEM BRKT MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5202 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-2.4-YG6-N.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, N Female
Σειρά YG επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 100W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Bracket Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 14.370" (365.00mm)
Κέρδος 9.5dBi Εύρος συχνότητας 2.409GHz ~ 2.491GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Yagi, 5-Element RF Antenna 2.409GHz ~ 2.491GHz 9.5dBi Connector, N Female Bracket Mount