ANT-2.4-WRT-MON-UFL
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-WRT-MON-UFL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-2.4-WRT-MON-UFL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-WRT-MON-UFL Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8555 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-2.4-WRT-MON-UFL.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (216mm) - U.FL
Σειρά WRT-MON επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 1.063" (27.00mm)
Κέρδος 0.8dBi Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz
Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 0.8dBi Cable (216mm) - U.FL Panel Mount