ANT-2.4-WRT-UFL
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-WRT-UFL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT
Φύλλα δεδομένων: ANT-2.4-WRT-UFL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-WRT-UFL Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ DOME CABLE PAN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8327 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-2.4-WRT-UFL.pdf
VSWR 1.9 Λήξη Cable (216mm) - U.FL
Σειρά WRT επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT24WRTUFL
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.433" (11.00mm) Κέρδος 3.4dBi
Εύρος συχνότητας 2.4GHz ~ 2.5GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 3.4dBi Cable (216mm) - U.FL Panel Mount εφαρμογές Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™