ANT-2.4-JJB-ST
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-2.4-JJB-ST Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Linx Technologies
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ DOME SLD TH 7MM
Φύλλα δεδομένων: ANT-2.4-JJB-ST.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ANT-2.4-JJB-ST Κατασκευαστής Linx Technologies
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ DOME SLD TH 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45161 pcs Φύλλο δεδομένων ANT-2.4-JJB-ST.pdf
VSWR 2 Λήξη Solder
Σειρά JJB επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα ANT24JJBST
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 0.693" (17.60mm) Κέρδος -1.5dBi
Εύρος συχνότητας 2.39GHz ~ 2.48GHz Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Dome RF Antenna 2.39GHz ~ 2.48GHz -1.5dBi Solder Through Hole εφαρμογές Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™